alix avien makyaj urunleri tarakli kirpi 952x521 1
alix avien makyaj urunleri tarakli kirpi 952x521 1
/

Alix Avien Paris Yeniden

Merhaba canım efendim. Nasılsınız, umarım afiyettesiniz. Bugün size “Kusursuz Sen, Kusursuz Güzellik”  diyerek geri dönen Alix Avien Paris markasından bahsetmek istiyorum. Çünkü anneciğim bu kaliteli makyaj ürünlerini kullanmayı pek severdi. Fakat bir süredir üretimi durduran marka yenilenerek geri döndü ve Sora Cosmetics Group çatısı altında hizmet vermeye devam ediyor. Buna çok sevindim sevgili Taraklı Kirpi okurları. Hatta yılbaşında anneme Alix Avien makyaj malzemelerinden aldım. Buna epey mutlu oldu.

Makyaj fırçalarına bayıldığını, ojelerin kalıcılığını çok sevdiğini ve glosy rujların renklerini beğendiğini söyledi ve size iletmemi istedi sevgili Taraklı Kirpi okurları. Anti –aging fondötenine methini duymuş, internetten sipariş vermeyi de öğrendi, kendisine alacakmış:)

Alix Avien Paris Yenilenen Yüzüyle Döndü

Alix Avien Paris 97 yılında üretime geçmişti.  Şimdi ise genişleyen ürün yelpazesi ve teknolojik laboratuvarları ile kozmetik dünyasındaki yerini aldılar. Yurtdışında üretilen makyak ürünleri ülkemizde modern tesislerde paketleniyor. Marka şimdi de online olarak ve fiziksel mağazalarda satışta ve mağaza açılışlarına devam ediyor. Siz de dilerseniz Bakırköy ve Bağdat Caddesi Alix Avien mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. İlerleyen günlerde İzmir, Bursa, Ankara, Edirne ve ülkenin birçok yerinde açılışlarına devam ederler, ne dersiniz?

Kusursuz Görünüm Sağlıklı Güzellik

Kurumsal sitelerine göz attım ve Hakkımızda kısmından bir bölüm paylaşıyorum. Çünkü vegan formüller kullanıyorlarmış ve bu çok hoşuma gitti canım efendim.

Yenilenen konsepti, ekolojik dengeye duyarlı ve doğaya saygılı vegan formülleriyle sağlıklı güzellik anlayışını kusursuzca hissettiren Alix Avien, renkli kozmetiğin bütün kategorilerinde yüz, göz, kaş, dudak ve tırnak olmak üzere yüzlerce seçeneğiyle sürekli gelişiyor.

 Global ve Türkiye’nin çevresindeki pazarlara odaklanan Alix Avien, yenilen marka stratejisi, modern yapısı ve kalitesiyle fark yaratıyor.”

Evet, bugün size yeni bir makyaj deneyiminden bahsettim. Siz Alix Avien ürünlerini denediniz mi canım efendim. Bana yazın. Esen kalın.

Merhaba, ben Taraklı Kirpi. Dostlarım bana böyle hitap ederler. Çünkü sabahları yüzümü yıkadıktan sonra süslenmeye başlarım. Önce sırtımı tararım. Bazen de iğnelerime jöle sürerim. Çünkü değişiklik iyidir, dalgalanmak da lazım değil mi? Kremlerimi de sürdükten sonra tekli koltuğuma kurulurum. Pek az dışarı çıkarım. Dostlarımı evimde ağırlarım. Okurum, izlerim, düş görürüm. Bazen aynamdan yansıyanları bazen de masallarımı anlatırım. Ev işleri, bitkiler, güzellik, sağlıkla ilgili faydalı bilgiler veririm. Bazen iğnelerim dostlarıma batar. Hayatın sivri uçları da var öyle değil mi? Ama ben acıttığım yeri çiçeklendirmesini de bilirim. Bir kirpiyim ama sırtımda pamuklar yeşertebilirim.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

yirmi + 14 =